Podejmij wyzwanie / Oferta

treningi personalne

Jedną z form współpracy są treningi personalne. Jest to idealna opcja dla kogoś, kto nigdy w życiu nie miał do czynienia z siłownią, bądź ogólnie wysiłkiem fizycznym. Jest to również rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuję stałej motywacji podczas swoich treningów.

Przy minimalnie miesięcznej współpracy zawierają one pełny pakiet usług. W jego skład wchodzi trening personalny, opieka dietetyczna, pomiary tkanki tłuszczowej, plan treningowy na pozostałe dni treningowe, w które klient wykonuje trening samodzielnie, a także wideo z treningu (1x/miesięcznie)

Rodzaj usługiCena w PLN
Trening w systemie jednego treningu w tygodniu150
Trening w systemie dwóch treningów w tygodniu140
Trening w systemie trzech lub więcej treningów w tygodniu130
Trening w parach-10 (od osoby)
Treningi do planu treningowego130

Koszt pojedynczej sesji treningowej uzależniony jest od ilości wykonanych treningów w danym tygodniu.

Usługa zapisywania historii treningowej dodatkowo płatna

Oferta prowadzenia on-line

Drugą formą współpracy jest prowadzenie online, jako współpraca bazująca jedynie na rozpiskach dietetyczno-treningowych, polecana tylko dla osób zaawansowanych lub średnio-zaawansowanych. Rozpoczyna się od wypełnienia formularza treningowego z uwzględnieniem wszelkich chorób, celem dobrania indywidualnej diety oraz odpowiedniego planu treningowego.
   Aby współpraca z trenerem personalnym przyniosła zamierzony efekt i była skuteczna, powinna trwać minimum 3 miesiące (12 tygodni).

Koszt takiej współpracy wynosi 750zł, czyli 3x 250zł.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć zadzwoń lub napisz – chętnie doradzę!