Podejmij wyzwanie / Oferta

Oferta treningi personalne

Najbardziej rekomendowaną formą współpracy są treningi personalne. Jest to idealna opcja dla kogoś, kto nigdy w życiu nie miał do czynienia z siłownią, bądź ogólnie wysiłkiem fizycznym. Jest to również rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuję stałej motywacji podczas swoich treningów.

Przy minimalnie miesięcznej współpracy i trenowaniu co najmniej 3x w tygodniu, zawierają one pełny pakiet usług. W jego skład wchodzi trening personalny oraz prowadzenie, czyli kontrolowanie postępów oraz opiekę dietetyczną.

Rodzaj usługiCena w PLN
Trening personalny 60'150
Trening personalny 120'300
Trening w parach 90'280

 

Oferta prowadzenia on-line

Drugą formą współpracy jest prowadzenie online, jako współpraca bazująca jedynie na rozpiskach dietetyczno-treningowych, polecana tylko dla osób zaawansowanych lub średnio-zaawansowanych. Rozpoczyna się od wypełnienia formularza treningowego, celem dobrania indywidualnej diety oraz odpowiedniego planu treningowego. Plan treningowy dostarczany jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która ukazuje wizualizację każdego ćwiczenia, zaangażowane mięśnie, a także najczęstsze błędy popełnianie przez klientów.

Aby współpraca z trenerem personalnym przyniosła zamierzony efekt i była skuteczna, powinna trwać minimum 3 miesiące (12 tygodni).

Koszt miesięcznej współpracy wynosi 300zł (plan treningowy + makro). 

 

Oferta Hybrydowa

Trzecią formą współpracy jest oferta hybrydowa. Polega ona na połączeniu prowadzenia on-line i treningów personalnych. Klient umawia się z trenerem przykładowo 1-2x w tyg. (4-8 spotkań w miesiącu) ,bądź 1x na 2 tyg. (2 spotkania w miesiącu). Dodatkowo w cenie 200zł, otrzymuje miesięczne prowadzenie, opisane powyżej. Klient realizuje z trenerem przykładowo 2 treningi tygodniowo z planu, a z pozostałe samodzielnie.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć zadzwoń lub napisz – chętnie doradzę!